Samsun SUKAY » Genel » KARDEŞ ŞEHİR AKTAU SPORCULARI İLE EĞLENCELİ YARIŞMALAR

SUKAY’DA VOLEYBOL ŞENLİĞİ

Kategori : Genel - Eyl 07 Yazan : samsunsukay | PrintText Resizer Text Resizer
SUKAY’DA VOLEYBOL ŞENLİĞİ
 

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından sahillerde düzenlenen yaz etkinleri kapsamında yapılan ödüllü plaj voleybolu turnuvasına ilgi büyük oldu. Canik bölgesinde Bandırma Plajı-Su Kayağı Merkezi (SUKAY) içindeki plaj alanına kurulan sahada 26 takım olmak üzere 52 sporcu mücadele verdi. 2 kişiden oluşan takımlardan dereceye girenler para ödülünün sahibi oldu.

Etkinlik Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin talimatlarıyla havaların durumuna göre diğer ilçelerdeki sahillerde de devam edecek.Spora ve şehrin tanıtımına verdiği destekler için Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiğini belirten Voleybol İl Temsilcisi Suat Koçer, “Bu turnuvaları Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’ın talimatlarıyla yapıyoruz.

Sadece voleybol değil, basketbol, hentbol, futbol, dragon bot yarışları, sukay, yelken yarışları şeklinde sahilin tüm yerlerinde bu şenlikler sürüyor. Voleybol da bu etkinliklerin bir parçasıdır. Bu sene dördüncüsünü yapıyoruz. Geçen sene 2 tane yapabildik. Gelecek hafta içerisinde Ondokuz Mayıs ilçesinde yapacağız. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızın talimatı; ‘Bütün sahillerde yapalım. Herkes bu işten faydalansın’ şeklinde. Bizde voleybol il temsilciliği olarak bu yarışmaları düzenliyoruz.

Hakem olarak katkı vermeye çalışıyoruz. Voleybolcular olarak katkı veriyoruz. Biz de bu şehrin elemanları olarak, şehrin şovuna iştirak etmek zorundayız. Böylece Samsun Büyükşehir Belediyesi kendi reklamını bütün dünyaya yapmış oluyor.

Biz de buna katkıda bulunuyoruz” dedi.26 TAKIM 47 MAÇ, DERECEYE GİRENLERE PARA ÖDÜLÜİlk 3’e giren takımlara para ödülü verileceğini belirten Koçer, “Burada 20 tane erkek takımımız var. Bayan takımlarımızdan ise 6 tane var. Bu takımlar toplamda 47 tane maç yapıyor. Geçen turnuvamız 68 maçla sona ermişti. Havalar güzel gittiği sürece oyuncularımız istekli. Onlar istekli olduğu sürece biz her zaman hazırız. Burada kazanan sporculara para ödülü var. Dereceye giren sporculara ödüllerini Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz kendileri takdim edecekler” diye konuştu.

Bu Konuyla İlgili Benzer Yazı Bulunamadı.

Paylaş
de.licio.usdiggemailfacebookfriendfeedgoogle bookmarkslinkedinmixxmyspacenetvibesnewsvineposterousredditrssstumbleupontechnoratitumblrtwitteryahoobuzzyahoomywebadd to favoritesmisterwongprint friendlyPDF

About samsunsukay

Haber Yoruma Kapalı.