Samsun SUKAY » Genel » KARDEŞ ŞEHİR AKTAU SPORCULARI İLE EĞLENCELİ YARIŞMALAR

SUKAY’DA HAMSİ IZGARA KEYFİ

Kategori : Genel - Kas 16 Yazan : samsunsukay | PrintText Resizer Text Resizer
SUKAY’DA HAMSİ IZGARA KEYFİ
 

Samsun SU-KAY’da hamsi partisi SAMSUN Büyükşehir Belediyesi Su-kay Tesisleri su kayağı severleri hamsi partisinde bir araya getirdi. Karadeniz’deki tek ve Türkiye’deki deniz üzerinde wake-board yapılan sayılı tesislerinden olan Samsun SuKay tesislerinin sonbahar etkinlikleri kapsamında yaptığı organizasyona yoğun katılım oldu.

 

Sürekli su kayağı sporu yapmaya gelen gruplar, bu defa mangal ızgara etkinliği için bir araya geldi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Su Kayağı Merkezi’nde organize edilen hamsi mangal etkinliğine çok sayıda vatandaş katılırken, Samsun Sukayspor Kulübü üyeleri ve sporcuları ile Sağlıklı Yaşam Spor Derneği (SAYAD) üyeleri de organizasyona iştirak etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Su-Kay tesisi yetkilileri, organizasyonun amacının su kayağını, sporu ve sosyal, sportif aktiviteleri seven insanları bir araya getirerek hoş vakit geçirmelerini sağlamak, bir parçada olsa stres ve iş yoğunluğundan uzak zaman geçirmelerine olanak vermek olduğunu belirtti. Önce su kayağı yapan ve sonrasında ızgara başına geçen su kayağı severlerin yanı sıra bir grup yabancı üniversite öğrencisinin misafir olduğu etkinlik su kayağı sporu ile ilgili bilgilendirme ve paylaşım konuşmaları yapıldıktan sonra sona erdi.

 

 

 

Bu Konuyla İlgili Benzer Yazı Bulunamadı.

Paylaş
de.licio.usdiggemailfacebookfriendfeedgoogle bookmarkslinkedinmixxmyspacenetvibesnewsvineposterousredditrssstumbleupontechnoratitumblrtwitteryahoobuzzyahoomywebadd to favoritesmisterwongprint friendlyPDF

About samsunsukay

Haber Yoruma Kapalı.