Samsun SUKAY » Genel » KARDEŞ ŞEHİR AKTAU SPORCULARI İLE EĞLENCELİ YARIŞMALAR

SUKAY WAKEBOARD TAKIMI ŞAMPİYONADA

Kategori : Genel - Ağu 22 Yazan : samsunsukay | PrintText Resizer Text Resizer
SUKAY WAKEBOARD TAKIMI ŞAMPİYONADA
 

Samsun Büyükşehir Belediyespor Su Kayağı Takımı 24 – 26 Ağustos 2012 tarihinde yapılacak olan TSSF nin düzenlediği Türkiye wakeboard(su kayağı) şampiyonasına katılmak için Bursa’ya gitti.

Oldukça heyecanlı oldukları gözden kaçmayan sporcular bir hayli iddialı konuştular,madalyalarla döneceklerini Samsunu en iyi şekilde temsil edeceklerini ifade eden kablolu su kayağı sporcuları şampiyonaya çok iyi hazırlandıklarını söylediler.

AW000238 08 Samsun Su Kayağı Takımı Yarışmaya Gitti

Son yıllarda hızla artan kablolu su kayağı tesisleri ile birlikte su kayağı sporcuları sayısı da bir hayli artış gösterdi.Özellikle akrobatik hareketlerin sergilendiği ve beğeni kazandığı wakeboard – su kayağı isteyen herkesin eğitim alarak yapabileceği bir spor dalı olmasıda ilgiyi üst noktaya taşıyor.

12 sporcu ile yarışmaya katılacak olan Samsun Büyükşehir Belediyespor Kulübü Su kayağı Takımı 2011 yılında yapılan Türkiye Şampiyonasında 16 yaş altı Wakeboard yarışlarında Kaan Arslan ile birincilik elde ederek altın madalya almıştı,bu yıl daha fazla madalya alarak başarı grafiğinin yükseleceği tahmin ediliyor.

Benzer Yazılar:

  1. Wakeboard Şampiyonu Samsun’da
  2. Nefes kesen turnuva…
Paylaş
de.licio.usdiggemailfacebookfriendfeedgoogle bookmarkslinkedinmixxmyspacenetvibesnewsvineposterousredditrssstumbleupontechnoratitumblrtwitteryahoobuzzyahoomywebadd to favoritesmisterwongprint friendlyPDF

About samsunsukay

Yorum Ekle

Yorum Yazabilmeniz Giriş YapmalısınızGiri Yap