Samsun SUKAY » Genel » KARDEŞ ŞEHİR AKTAU SPORCULARI İLE EĞLENCELİ YARIŞMALAR

SUKAY tanıtıldı

Kategori : Genel - Haz 24 Yazan : samsunsukay | PrintText Resizer Text Resizer
SUKAY tanıtıldı
 
 

Samsun Kablolu Su kayak Merkezi Tanıtımı….
Samsun Büyükşehir Belediyesi İşletme ve İştirakler Daire Başkanı Şahin Eker, ikinci tesisin Batı Park’a yapılacağını açıkladı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından 350 bin Euro’ya yaptırılan Su Kayağı Tesisi’nin tanıtımı yapıldı.  Büyükşehir Belediyesi İşletme ve İştirakler Daire Başkanı Şahin Eker, tarafından gerçekleştirilen tanıtım töreninde, sporcular tesisde su kayağı üzerinde gösteri yaptı. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Doğu Park alanında ki Bandırma Vapuru Müzesi’nin hemen yan tarafından hizmete açılan Su Kayağı Tesisi’nin tanıtımı yapıldı. Eker’in gerçekleştirdiği tanıtım töreninde, sporcular deniz üzerinde gösteri yaptı.

İKİNCİSİ BATI PARK’A YAPILACAK
Eker, tesisde yaptığı açıklamada, “Alman bir firmaya yaptırılan bu tesisin resmi açılışını Kabotoj Bayramının da kutlanacağı 1 Temmuz tarinde gerçekleştireceğiz. Şuan burada üç antronör tarafından su kayağı yapmak isteyenlere kurslar veriliyor. Burada ayrıca birde sporcu grubumuz olcak. Bu sporcularımızla yurt içi ve yurt dışı turnuvalara katılmayı düşünüyoruz. Yine ayrıca su kayağı federasyonu ile görüşüyoruz. Bu sporun dünya şampiyonasını Samsunda yapmayı hedefliyoruz. Doğu Park’a yapılan bu tesisin ikinciside belediye tarafından Batı Park alanında da yapılacak” dedi.

Bu Konuyla İlgili Benzer Yazı Bulunamadı.

Paylaş
de.licio.usdiggemailfacebookfriendfeedgoogle bookmarkslinkedinmixxmyspacenetvibesnewsvineposterousredditrssstumbleupontechnoratitumblrtwitteryahoobuzzyahoomywebadd to favoritesmisterwongprint friendlyPDF

About samsunsukay

Yorum Ekle

Yorum Yazabilmeniz Giriş YapmalısınızGiri Yap