Samsun SUKAY » Genel » KARDEŞ ŞEHİR AKTAU SPORCULARI İLE EĞLENCELİ YARIŞMALAR

Su Kayağı Parkı Hizmete Başladı

Kategori : Genel - Haz 24 Yazan : samsunsukay | PrintText Resizer Text Resizer
Su Kayağı Parkı Hizmete Başladı
 

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Doğu Park alanında yapılan Telli Su Kayağı Parkı tanıtıldı.
Resmi açılışı 1 Temmuz Kabotaj Bayramı’nda yapılacak olan Samsun Büyükşehir Belediyesi Telli Su Kayağı Parkı Türkiye’nin deniz üzerinde kurulan ilk kayak merkezi olma özelliğine sahip.Doğu Park’ta bulunan Bandırma Vapuru Müzesi yanında faliyete geçirilen Kablolu Su Kayağı Parkı’nda 1 Temmuz tarihine kadar su kayağı kursları ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi İmar İnşaat Genel Müdürü Şahin Eker tesis hakkında şu bilgileri verdi; ” 2010 yılı yaz ayında Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf ziya Yılmaz, Samsun’da kablolu bir su kayağı kurmak istedi. Bir alman firması ile anlaşarak bu tesisi onlara yaptırdık.

2010 yılı 29 Ekim tarihinde tesis tamamlanmış oldu. Bu yaz itibari ile de Samsun halkımızın hizmetine sunduk tesisimizi. Su kayağı adrenalin yükselten bir spor. Bu nedenle günlük hayatın stres ve sıkıntılarını unutmak için oldukça elverişli ve eğlenceli bir spor dalı.o nedenle tüm Samsun halkını buraya davet ederek hem çocuklarını spora alıştırmalarını hem de kendilerinin burada yorgunluk atarak eğlenmelerini istiyoruz.” Dedi.

Benzer Yazılar:

  1. Büyükşehir’den su kayağı tesisi
Paylaş
de.licio.usdiggemailfacebookfriendfeedgoogle bookmarkslinkedinmixxmyspacenetvibesnewsvineposterousredditrssstumbleupontechnoratitumblrtwitteryahoobuzzyahoomywebadd to favoritesmisterwongprint friendlyPDF

About samsunsukay

Yorum Ekle

Yorum Yazabilmeniz Giriş YapmalısınızGiri Yap