Samsun SUKAY » Genel » KARDEŞ ŞEHİR AKTAU SPORCULARI İLE EĞLENCELİ YARIŞMALAR

KARDEŞ ŞEHİR AKTAU SPORCULARI İLE EĞLENCELİ YARIŞMALAR

Kategori : Genel - Eki 31 Yazan : samsunsukay | PrintText Resizer Text Resizer
KARDEŞ ŞEHİR AKTAU SPORCULARI İLE EĞLENCELİ YARIŞMALAR
 

Samsun Büyükşehir Belediyesi kardeş şehir Aktau’dan(Kazakistan) gelen bir heyeti ağırladı, içinde bürokratlarında bulunduğu heyet kültür sosyal ve spor etkinliklerinde yer aldılar. Misafir gruptaki sporcular ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Su Kayağı sporcuları aralarında çeşitli yarışmalar yaptılar.

Su kayağı yarışları,yüzme yarışları, Ayvacık dragon bot yarışları ve çeşitli eğlence amaçlı yarışmaların düzenlendiği spor ve aktivite programı oldukça neşeli ve keyifli geçti.

Samsun Su kayağı Wakeboard sporcuları bir birinden güzel akrobasi hareketleri ile muhteşem bir gösteri yaptı.

Samsun’un kardeş şehir olarak ziyarette bulunmaktan mutlu olduklarını belirten misafir grup Samsun’daki spor etkinliklerini ve sahilin ve doğanın güzelliklerini görme şansı bulduklarını belirttiler. Spor etkinliklerine katılımda bulundukları için ayrıca mutlu olduklarını belirten gruptaki sporcular bizde Samsunlu sporcuları Aktau’da ağırlamak isteriz şeklinde konuştular.

Su kayağı merkezinde (sukay)yapılan müsabakayı takip eden Milli Güreşçi, Avrupa Şampiyonu, Kırkpınar Başpehlivanı Recep Kara, kültürel ve sportif faaliyetlerin iki şehir arasında yapılmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirterek,  “Samsunlu bir sporcu olarak ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyorum. Samsun’un misafirperverliğini kardeş şehir Aktau’ya göstermeye çalışıyoruz” dedi.

 

Bu Konuyla İlgili Benzer Yazı Bulunamadı.

Paylaş
de.licio.usdiggemailfacebookfriendfeedgoogle bookmarkslinkedinmixxmyspacenetvibesnewsvineposterousredditrssstumbleupontechnoratitumblrtwitteryahoobuzzyahoomywebadd to favoritesmisterwongprint friendlyPDF

About samsunsukay

Haber Yoruma Kapalı.