Samsun SUKAY » Genel » KARDEŞ ŞEHİR AKTAU SPORCULARI İLE EĞLENCELİ YARIŞMALAR

KARAVAN KAMPA İLGİ ARTTI

Kategori : Genel - Eki 13 Yazan : samsunsukay | PrintText Resizer Text Resizer
KARAVAN KAMPA İLGİ ARTTI
 

 

KAMPÇI SAYISI ARTTI

Samsun Su Kayağı – Bandırma Plajı içinde yer alan Samsun Karavan Kamping her yıl ziyaretçi ve kampçı sayısı artan bir tesis olarak öne çıkıyor.

Karavan kamp alanı içinde elektrik temin kutuları,duş – wc bulunmakta, kampçıların yürüş ve spor yapmaları için uygun alanlar mevcut.Ayrıca su kayağı eğitimi alarak su kayağı yapma imkanları bulunduğu gibi hemen bitişikteki su ada aqua park yüzme havuzu tesisinden de ücret karşılığı faydalanabiliyorlar.

15 GÜNLÜĞÜNE GELDİK 2 AYDIR BURADAYIZ
Karavanı ile Ankara’dan Samsun’a ailesi ile birlikte 15-20 günlüğüne gelen fakat 2 aydır Karavan Parkta kalan Bekir Yazıcı ise Samsun Karavan Parkta huzur bulduklarını söyledi. Yazıcı, Türkiyenin çok ilini gezdim. Samsuna 10 yıl önce gelmiştim. 10 yıl ile şimdiki zamanın arasında çok büyük bir fark gördüm. Buraya 15-20 günlük bir tatile gelmiştim fakat 2 aydır buradayım. Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaza çok teşekkür ediyorum. Burada gerçekten bir huzur ve ilgi var. Burada tatilimizi yapıyoruz. İnşallah uzun süre de kalacağız. Ayrıca burada çok güzel tesisler var. Burayı her gittiğimiz yerde arkadaşlarımıza anlatıyoruz. Sakin, temiz ve huzurlu bir yer. Biz kampta başta huzur ve yönetim anlayışı istiyoruz. Bunların hepsi de burada var. Çok güzel bir kamp. Burayı herkese tavsiye ediyoruz şeklinde konuştu.

Bu Konuyla İlgili Benzer Yazı Bulunamadı.

Paylaş
de.licio.usdiggemailfacebookfriendfeedgoogle bookmarkslinkedinmixxmyspacenetvibesnewsvineposterousredditrssstumbleupontechnoratitumblrtwitteryahoobuzzyahoomywebadd to favoritesmisterwongprint friendlyPDF

About samsunsukay

Haber Yoruma Kapalı.