Samsun SUKAY » Genel » KARDEŞ ŞEHİR AKTAU SPORCULARI İLE EĞLENCELİ YARIŞMALAR

İlgi büyük

Kategori : Genel - Haz 23 Yazan : samsunsukay | PrintText Resizer Text Resizer
İlgi büyük
 

Samsun Sukay

Türkiye’nin deniz üzerinde kurulan ilk kayak merkezi olma özelliğine sahip olan tesisde, 1 Temmuz tarihine kadar su kayağı kursları ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Doğu Park’ta bulunan Bandırma Vapuru Müzesi yanında faliyete geçirilen Su Kayağı Tesisi, özellikle gençlerin ilgi odağı haline geldi. Tesisde su kayağı yapan gençler, deniz üzerinde sergiledikleri birbirinden ilginç akrobatik hareketlerle izleyenlerin dikkatini çekiyor. Samsunspor’lu eski futbolcu Musa Aydın(Antalyaspor) da tatilini geçirmek üzere geldiği kentde, tesise gelerek su kayağı yaptı.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, tesisde tecrübeli eğitmen ve teknik ekip bulunduğunu açıklayarak, “Tesisde su kayağı yapanları vatandaşların izleyebilmesi için burada bir platform bulunuyor. Yine bu tesis bünyesinde ayrıca bir de karavan kullanıcıları için Karavan Parkı bulunuyor. Plaj veleybolu tesisininde bulunduğu su kayağı alanında aynı zamanda Büyük önder Atatürk’ü Kurtuluş Savaşı sırasında Samsun’a getiren Bandırma Vapuru müzesi de bulunuyor” dedi.

Benzer Yazılar:

  1. Sukayağı Tesisine İlgi
  2. Samsun’da Sukayağı Keyfi…
  3. Su İle Dansa Varmısınız
Paylaş
de.licio.usdiggemailfacebookfriendfeedgoogle bookmarkslinkedinmixxmyspacenetvibesnewsvineposterousredditrssstumbleupontechnoratitumblrtwitteryahoobuzzyahoomywebadd to favoritesmisterwongprint friendlyPDF

About samsunsukay

Yorum Ekle

Yorum Yazabilmeniz Giriş YapmalısınızGiri Yap